Apie mus

dogis – tai naujasis “Julius K9” Lietuva pavadinimas. Būtent jis įkūnija tai kuo gyvename kasdiena – t. y. šunimis. Mes, dogis komanda, esame tokie pat „šunininkai“, kaip ir kiekvienas Jūs, užsukęs į mūsų el. parduotuvę :-) Šunys – tai mūsų ištikimi draugai, palydovai, be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo, nes jie yra tvirta jo dalis ir kitaip jau nebus niekada...

salo Mūsų istorija paprasta. Prieš kelerius metus, tiksliau 2006 m. Lietuvoje pasijuto didelis stygius profesionalių, kokybiškų dresūros produktų, tad pradėjome sukti galvą iš kur jų gauti. Pirma atsivežėme tokios produkcijos sau, po to ja susidomėjo mūsų draugai, aktyviai dirbantys su šunims, tai ratelis vis plėtesi, kol galų gale išaugome į tai, kas esame šiandien. Šiandien dogis – tai el. parduotuvė, kurioje rasite įv. patikimų, užsirekomendavusių tiek šunų mylėtojų, tiek kinologų profesionalų akyse garsių Europos ir JAV gamintojų prekių; mes aktyviai remiame įv. šunų sporto renginius; dalyvaujame bei prekiaujame Lietuvoje bei artimajam užsienyje vykstančiose parodose; bendradarbiaujame su valstybinėmis institucijomis, turinčiomis specializuottus kinologinius padalinius ir pan. Visa produkcija, kuriai atsiranda vietelė mūsų el. parduotuvės "lentynose", yra itin kruopščiai atrenkama, išbandoma, todėl kad į jos parinkimą žiūrime ne kaip pardavėjai, o kaip aktyvūs jos naudojotai, tad visuomet pasirinkdami kažkokią prekę pirma pagalvojame ar ją naudotume savo šunims ir tik tuomet ją pasiūlome išbandyti ir Jums.

Jei vis dėlto nutiko taip, kad nerandate el. parduotuvėje prekės,  kuri Jus domina  arba negalite išsirinkti, o gal tiksliai nežinote ko Jums reikėtų, kviečiame kreiptis į mus!  Profesionaliai patarsime, parinksime Jums ir Jūsų augintiniui geriausią variantą, pakonsultuosime dėl produkcijos naudojimo, kad ji tarnautų ilgai ir patikimai bei išsamiai atsakysime į kitus Jums rūpimus klausimus.


Dirbame kasdien, dirbame sau, dirbame Jums!

Gero apsipirkimo,
Jūsų dogis komanda