2018.06.29 ATOSTOGOS!

ds

Informuojame, kad nuo 2018 m. liepos 02 - liepos 20 d. (imtinai) el. parduotuvė ATOSTOGAUJA. Šiuo laikotarpiu užsakymai yra priimami stadartiškai, tačiau nebus vykdomi prekių siuntimai. Paskutinis prekių siuntimas iš sandėlio liepos 02 d., siuntimų atnaujinimas liepos 23 d. Tačiau nenusiminkite, visiems pateikusiems ir apmokėjusiems užsakymus šiuo laikotarpiu, duosime DOVANŲ už kantrybę! Pateikusiems užsakymą už daugiau nei 35 Eur (pristatymo mokestis neįkaičiuojamas) - duosime dovanų nuostabųjį oranžinį SCHWEIKERT firmos kamuoliuką, užsisakiusiems už mažesnę nei 35 Eur sumą  - firminį JULIUS K9 tušinuką, dovanų!

Jei Jums reikalinga konsultacija dėl tinkamo prekių pasirinkimo, labai kviečiame kreiptis į mus el. paštu, kurį rasite skyriuje "Susisiekite su mumis", puslapio apačioje.

Gero apsipirkinėjimo!

Jūsų dogis komanda

Asociatyvi nuotrauka iš interneto.

 


2018.02.20 AKCIJA - dovanų raktų pakabukas!

fd

Akcija - visiems perkantiems pas mus el. parduotuvėje nuo 2018 m. vasario 21-28 d. nesvarbu už kokią sumą, įdėsime dovanų naująjį šių metų JULIUS K9 fainąjį raktų pakabuką su Vokiečiu aviganiu. Tai visų pirma nuostabiai patvarus ir kokybiškas pakabukas Jūsų raktams ar kuprinės puošmena, visų antra tikras kiekvieno šunininko atributas.

Paskubam pateikti užsakymus, nes dovanėlių kiekis ribotas :-) 

Nuotrauka fainuolio raktų pakabuko.

Jūsų dogis komanda

 


2018.01.31 AKCIJA LEUCHTIE LED antkakliams Nr. 1 PASAULYJE!

m

Nuo 2018 m. sausio 31  - vasario 7 d. (imtinai) el. parduotuvėje ir vyksta šauni akcija LEUCHTIE LED antkakliams Nr. 1 pasaulyje! Tai akcija, kurios metu įsigyjant LEUCHTIE antkaklį, jį Jums atsiųsime visiškai nemokamai! Kartu atkeliaus ir bet kurios kitos kartu su antkakliuku įsigyjamos prekės. Primename, kad LEUCHTIE LED antkaklis nepralenkiamas ne tik savo charakteristikomis, kurios neturi analogų rinkoje, tačiau ir vienintelis antkaklis, kuriam yra suteikiama 3 metų garantija, bei pilnas pogarantinis servisas jo visam gyvavimo laikotarpiui t. y. net 12 m.! Tai puiki investicija į savo ir savo augintinio saugumą, be kurio neįsivaizduosite nei vieno savo pasivaikščiojimo tamsiu paros metu! :-) Kylant klausimų dėl dydžio pasirinkimo, kviečiame kreiptis į mus konsultacijos.

Gero apsipirkinėjimo!

Jūsų dogis komanda


2018.01.30 Naujos prekės asortimente!

fdfd

Mūsų el. parduotuvės asortimentas pasipildė prekėmis, suteiksiančiomis Jūsų augintiniams ir Jums daugiau pozityvių akimirkų kartu. Asortimente NAUJIENŲ skiltyje rasite naujų pavadėlių; krūtinės diržą, segamą per priekį ir leidžiantį išvengti augintinio tampymosi, naujus aportus, praplėstas ir atnaujintas LED antkaklių šunims LEUCHTIE asortimentas, ir tai dar ne visos naujienos, kurias ketiname anonsuoti artimiausiu metu. Sekite naujienas ir likime kartu :-)  Ir kaip visuomet prisiminkite, kad jei Jums kyla klausimų dėl tinkamo prekės pasirinkimo, maloniai kviečiame kreiptis profesionalios konsultacijos kontaktiniais telefonais ar el. paštu, šiuos duomenis rasite puslapio apačioje skyriuje "Susisiekite su mumis". Bendraukime!

Gero apsipirkinėjimo!

Jūsų dogis komanda


2017.02.14 Asortimentas pasispildė naujomis petnešų spalvomis!

vfb

Skubame nudžiuginti, kad el. parduotuvėje pasipildė nerealiųjų JULIUS K9 petnešų spalvų asortimentas - nuo šiol pas mus rasite ir naująsias spalvas tokias kaip tamsiai rožinė, tamsiai žalia, paslaptinga tamsiai pilka ir super nuteikiančias specialaus 2017 m. leidimo petnešų intriguojančiais pavadinimais PSICHO, REGGEA, KID ir HAPPY! Primename, kad riboto leidimo petnešos bus parduodamos tik šiais metais!  Artimiausiu metu papildomai sandėlyje rasite ir tamsaus šokolado spalvos petnešas, jos kaip tik pakeliui į Lietuvą. Kviečiame suskubti ir papuošti savo augintinius nuostabiomis naujomis spalvomis. Asortimente dydžiai nuo MINI-MINi iki antreo numerio. Jei nerandate sau tinkamo dydžio, kaip visuomet meloniai kviečiame kreiptis konsultacijosį el. parduotuvės administraciją!

Gero apsipirkinėjimo!

Jūsų dogis komanda


2016.06.07 Naujos prekės asortimente!

kjhju

Nuo šiol el. parduotuvės klientai el. parduotuvės lentynose ir vėl galės rasti garsiosios vokiečių firmos KLEINMETALL gaminių, tarp kurių universalūs  autobomolio salono vidaus bei bagažinės skyriaus užtiesalai, TUV sertifikuotos universalios apsauginės bagažinės skyriaus grotelės, o taip pat ir vienintelis originalus išprotėjęs kiaušinis CRAZY EGG, kuris garantuos valandų valandas smagaus žaidimo Jūsų augintiniui! Visi KLEINMETALL firmos gaminiai atitinka aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus. KLEIMETALL firma yra el. parduotuvės dogis partnerė nuo 2008 m.

Gero apsipirkinėjimo!

Jūsų dogis komanda


 2016.05.05 El. parduotuvė ATOSTOGAUJA

yyrtyr

DĖMĖSIO nuo 2016 m. gegužės 11-23 d. el. parduotuvė atostogauja ir NEDIRBS. Šiuo metu visi pateikti užsakymai bus priimami, tačiau bus vykdomi tik nuo 2016 m. gegužės 24 d. Paskutinės siuntos išsiunčiamos gegužės 11 d.

Dėkojame už supratingumą! :-)


2016.03.01 Būsime parodose 2016-03-05-06 d. LITEXPO!

gdfdgsdf

2016 m. kovo 05-06 d. mūsų prekybinių stendų ieškokite vienose didžiausių šunų parodų šiais metais - tarptautinėse šunų grožio parodose, kurios vyks LITEXPO parodų rūmuose, Laisvės pr. 5A, Vilniuje. Kaip visuomet stendus rasite 4 prekybinėje salėje. Jei netyčia nesurastumėte mūsų, kviečiame susisiekti kontaktiniais telefonais!

Iki greito susitikimo!

Jūsų dogis komanda

 


2015.12.16 DĖMESIO: nedirbsime!!!

gf

DĖMĖSIO - el. parduotuvė 2015 m. gruodžio 24-27 d., gruodžio 31-sausio 03 d. nedirbs!  Dėkojame už supratingumą!

Jūsų dogis komanda

Foto iš interneto


2015.03.30 Naujos prekės asortimente

tre

Nuo el. parduotuvės asortimentas papildymas tokiais naujais prekių ženklais kaip amerikiečių firmos KONG - asortimente rasite populiariausių ir labiausiai pasiteisinusių KONG firmos žaislų tokių kaip nenugalimieji kramtomieji žaislai bei skraidančios lėkštės, o taip pat praplėstas Chuckit firmos asortimentas - asortimente naujas žaislas aktyviam žaidimui vandenyje Chuckit Bumper bei kamuoliukų svaidyklės kartu su kamuoliukais. Taip pat skiltyje NAUJIENOS (įrankių juostos kairysis kampas) rasite ir daugiau naujų prekių asortimente, kurios kasdien vis papildomos naujomis ir tai dar ne visos naujienos artėjančiai vasarai!

Kaip visuomet dogis komanda aktyviai dirba ir stengiasi parinkti tik geriausius produktus savo klientams! :-)

Gero naršymo bei apsipirkinėjimo!

Jūsų dogis komanda


2015.02.28 NAUJIENA - Chuckit MAX GLOW tamsoje švytintys kamuoliukai!

dfgd

Šių metų amerikiečių firmos Chuckit NAUJIENA - tamsoje intensyviai FLORESCUOJANTIS (žalsvai švyti) kamuoliukai dresūrai ir aktyviam laisvalaikiui su augintiniu! Švyti tamsoje be jokių BATERIJŲ - užtenka kamuoliuką "įkrauti" natūralioje ar dirbtinėje šviesoje!

Net dviejų populiariausių dydžių kamuoliukai, yra puikiai matomi tiek tamsiu paros metu, tiek prieblandoje, todėl tokio kamuoliuko neįmanoma pamesti! Kamuoliukas pagamintas iš sustiprinto kaučiuko, kuriame yra šuniui nekenksmingų medžiagų, kurios nuo įsikrauna nuo natūralios ar dirbtinės šviesos ir tamsoje pradeda švytėti žalsva spalva, t. y. florescuoti. Užtenka prieš pasivaikščiojimą vos 3 min. palaikyti kamuoliuką dirbtinėje švieoje ir jis švyti min. 30 min. Jei matote blėstantį švytėjimą, pašvieskite į kamuoliuką telefone esančiu žibintuvėliu ar fotoaparato blykste ir toliau smagiai leiskite laiką su augintiniu. Kamuoliukas ypatingai atsparus augintinių dantims, todėl tai ilgaamžis žaislas, tačiau netinkamas palikti namuose žaisti augintiniu viena ~50 m atstumu.

Šiuos nuostabius kamuoliukus rasite skiltyje Žaislai-Kamuoliukai - antrajame puslapyje.


2014.12.05 Saugioms kelionėms su augintiniais!

gffhy

Šiais metais įsigaliojus naujiesiems Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams atsirado pareiga tinkamai ir saugiai transportuoti augintinius automobiliuose. Mūsų el. parduotuvėje rasite visas priemonės, kurios įgalina Jus saugiai vežti savo keturkojį draugą - pradedant saugos diržais segti augintinį automobilyje bei petnešomis, baigiant pačiais saugiausiais transportavimo narvais pasaulyje Variocage. Visais atvejais išsamiai pakonsultuosime, parinksime tinkamiausią Jums priemonę, bei parodysime kaip tinkamai ja naudotis.

Prekių ieškokite skyriuje Aksesurarai - Saugumui!

Jūsų dogis komanda

 

 


2014.11.17 Būsime parodose 2014-12-20-21 d. LITEXPO!

juty

2014 m. gruodžio 20-21 mūsų prekybinių stendų ieškokite vienose didžiausių šunų parodų šiais metais - tarptautinėse šunų grožio parodose, kurios vyks LITEXPO parodų rūmuose, Vilniuje. Kaip visuomet stendus rasite 4 prekybinėje salėje.

Tai šauni proga įsigyti augintiniui Kalėdinių dovanų, todėl būtinai užsukite mūsų aplankyti!

Iki greito susitikimo!

Jūsų dogis komanda

 


2014.08.05 Gausus GAPPAY prekių asortimentas!

gap

Pasididžiuodami pristatome gerokai praplėstą garsiosios čekų firmos GAPPAY dresūros priemonių asortimentą. Nuo šiol mūsų el. parduotuvės lentynose galėsite rasti GAPPAY firmos aportų, įvairių dydžių ir medžiagų pelių, praplėstą kamuoliukų asortimentą, dresūros sijonus bei kitas prekes. Kaip visuomet jei nerandate sau tinkančios prekes, kviečiame kreiptisį el. parduotuvę su paklausimu, bei mes mielu noru Jums atvešime Jums trukstamą produktą iš GAPPAY bei bet kurio kito mūsų atstovaujamo gamintojo asortimento, išsamiai pakonsultuosime dėl jo pasirinkimo.

Gero naršymo bei apsipirkinėjimo, o jei Jums kils bet kokių klausimų, susijusių su dresūros priemonėmis ar jų naudojimu, maloniai kviečiame kreiptis!

Jūsų dogis komanda