HURTTA lietpaltis JUODAS, įvairių dydžių

Būk pirmas parašęs komentarą apie šią prekę!

Galimybė įsigyti: Yra sandėlyje

Prekės pavadinimas Kaina Vnt.
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 30 dydis
60,82 € (210 Lt)
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 33 dydis
60,82 € (210 Lt)
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 36 dydis
60,82 € (210 Lt)
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 40 dydis
60,82 € (210 Lt)
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 45 dydis
60,82 € (210 Lt)
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 50 dydis
60,82 € (210 Lt)
HURTTA lietpaltis, JUODAS, 55 dydis
60,82 € (210 Lt)

Laikinai nėra sandėlyje

HURTTA lietpaltis, JUODAS, 60 dydis
60,82 € (210 Lt)

Laikinai nėra sandėlyje

OR

Greita peržiūra

HURTTA lietpaltis JUODAS, įvairūs dydžiai.


Spalva: juoda. Dydžiai: 24-85 cm (nugaros ilgis). Jei nerandate savo dydžio, kviečiame kreiptis į el. parduotuvės administraciją.
Rekomendacinė dydžių lentelė pridedama paveikslėliuose prie produkto. Tikslų dydį, Jūs galite nustatyti pamatavę savo augintinį, vadovaujantis paveikslėlyje pridėta matavimo instrukcija.


 


 

HURTTA lietpaltis JUODAS, įvairių dydžių

Daugiau vaizdų

Details

HURTTA lietpaltis JUODAS, įvairūs dydžiai.

Suomių firma "HURTTA" yra gerai žinoma kaip viena patikimiausių rūbų šunims gamintojų. Šios firmos vardas jau seniai asocijuojasi su aukščiausios kokybės gaminiais.Ši kompanija dėl unikalaus ir atsakingo požiūrio į produkciją, keliamų aukščiausių kokybės standartų vos per 2 m. nuo įsikūrimo tapo viena lyderiaujančių pasaulyje. Hurtta filosofija, kad užsiėmimai lauke augintiniui turi būti smagūs ir komfortiški nepaisant metų laiko ar oro sąlygų, todėl Hurtta siūlo platų spektrą gaminių užtikrinančių ilgų ir komfortiškų bei saugių pasivaikščiojimų galimybę per sniegą ar lietų. HURTTA sukūrė specialų audinį pavadinimu Houndtex, kuris yra naudojamas beveik visuose Hurtta gaminiuose, kurie nepraleidžia dregmės. Šis audinys yra itin atsparus plyšimams, kvėpuojantys, tačiau tuo pačiu visiškai atuparus vandeniui. Dėl šių unikalių savybių augintiniui lengva judėti, po rūbais nesugula ir nesušlampa jo kailis, o tuo pačiu augintinis apsaugomas nuo nepalankaus oro ir vėjo. Kurdama drabužių modelius bei dydžius Hurtta darbuotojai išmatavo tūkstančius šunų ir sudarė specialias rekomendacines dydžių lenteles atskiroms veislėms, bei itin detalias matavimosi instrukcijas. Bet kokiu atveju Hurrtta rūbai turi plačias reguliavimo galimybes - jie gali būti susiaurinti specialiais dirželiais, gali būti palenkti atvartai, tam, kad drabužis idealiai gulėtų ant augintinio ir nevaržytų judėjimo laisvės. Itin didelis dėmesys skiriamas augintinio saugimui - visi rūbai apsiūti šviesą atspindinčia juostele, ant pačių rūbų uždėti reflektuojantys atšvatiniai užrašai, plastikinės sagtelės su užraktais ir pan. Pasirinkę Hurtta gaminius galėsite džiaugtis ilgaamžiu, itin kokybišku gaminiu ilgus metus.

Hurtta lietpaltis yra pagamintas iš specialiosios vandeniui bei vėjui atsparios, tačiau tuo pačiu "kvėpuojančios" medžiagos Houndtex®. Lietpalčius rekomenduojama devėti tiek trumpaplaukiams šunims, nes jie itin greitai sušala esant blogoms sąlygoms, nes neturi rimtos povilnės apsaugančios juos nuo tokių sąlygų, o bet koks sušalimas gali gręsti sveikatos problemomis, tokiomis kaip insktų peršalimai, įvairaus pobūdžio neuraligės ir pan.; tiek ilgo plauko, tiek ir švelniaplaukiams parodiniams šunims, nes jų kailis itin kenčia dėl prasto oro sąlygų, netenka kondicinės išvaizdos, bei įgauna nemalonų kvapą, povilnę sunku išdžiovinti. Šlapios povilnės poveikis neigiamas augintinio sveikatai - povilnė nebeapsaugo augintinio nuo blogų oro sąlygų poveikio, užsilikusi dregmė ne tik turi nemalonų kvapą, tačiau ir gali sukelti įvairius grybelinius susirgimus, dirbina odą, dėl ko augintinis gali pradėti kasytis, graužti kailį. Liepalčio devėjimas leidžia išvengti tokių bėdų bei ilgą augintinio plauką tampa daug lengviau prižiūrėti, nes jo nereikia valyti ar plauti.
Hurtta lietpaltis reguliuojamas kaklo ir juosmens apimtyje. Jį lengva nuimti ir uždėti su greito paleidimo sagtele, kuri yra rakinama saugumo sumetimais. Lietpaltis apsiųtas 3M atšvaitine juostele, kuri užtikrins saugumą tamsiu paros metu.

Spalva: raudona. Dydžiai: 24-85 cm (nugaros ilgis). Jei nerandate savo dydžio, kviečiame kreiptis į el. parduotuvės administraciją.
Rekomendacinė dydžių lentelė (pridėtose lentelėse). Tikslų dydį, Jūs galite nustatyti pamatavę savo augintinį, vadovaujantis paveikslėlyje pridėta matavimo instrukcija.

24 cm - čihuahua ir pan.
27 cm - Jorkšyro terjeras, čichuacha, miniatiurinis pinčeris ir pan.
30 cm - Džeko Raselo terjeras, foksterjeras, taksas, papiljonas, maltėzė, nykštukinis pudelis ir pan.
33 cm - mopsas, švelniaplaukis terjeras, Kinų koduotasis, papiljonas ir pan.;
36 cm - pudelis, Havanos bišonas, Shih-tzu ir pan.
40 cm - kokerspanielis, basendis, Prancūzų buldogas, Bostono terjeras, kviečiaplaukis terjeras ir pan.
42 cm - taksas
45 cm - mitelšnauceris, vižla, šarpėjus, Australų aviganis ir pan.
50 cm - čiau-čiau, samojedas, stadartinis pudelis, pitbulis, Portugalų vandens šuo ir pan.
55 cm - dalmatinas, dobermanas kalė, Rodezijos ridžbekas kalė; rotveileris kalė ir pan.
60 cm - dobermanas patinas, Haskis, Rodezijos ridžbekas patinas, briardas, rotveileris ir pan.
65 cm - auksaspalvis retriveris, greihoundas, juodasis rusų terjeras, Berno zenenhundas ir pan.;
75 cm - Vokietijos dogas.

Atsiliepimai apie prekę

Naudokite tarpus, kad atskirti atsiliepimus. Naudokite ('), kad atskirti frazes.