HURTTA kombinezonas JUMPSUIT, įvairių dydžių

Būk pirmas parašęs komentarą apie šią prekę!

Galimybė įsigyti: Yra sandėlyje

Prekės pavadinimas Kaina Vnt.
HURTTA Jumpsuit kombinezonas, JUODAS, 30M
72,41 € (250 Lt)
OR

Greita peržiūra

HURTTA kombinezonas JUMPSUIT JUODAS, įvairūs dydžiai.


Spalvos, dydžiai: 30M juodas, 60M - žalias (pirmieji du skaičiai reiškia nugaros ilgį centimetrais). Jei nerandate savo dydžio, kviečiame kreiptis į el. parduotuvės administraciją.
Tikslų dydį, Jūs galite nustatyti pamatavę savo augintinį, vadovaujantis paveikslėlyje pridėta matavimo instrukcija.


 


 

HURTTA kombinezonas JUMPSUIT, įvairių dydžių

Daugiau vaizdų

Details

HURTTA kombinezonas JUMPSUIT JUODAS, įvairūs dydžiai.

Suomių firma "HURTTA" yra gerai žinoma kaip viena patikimiausių rūbų šunims gamintojų. Šios firmos vardas jau seniai asocijuojasi su aukščiausios kokybės gaminiais.Ši kompanija dėl unikalaus ir atsakingo požiūrio į produkciją, keliamų aukščiausių kokybės standartų vos per 2 m. nuo įsikūrimo tapo viena lyderiaujančių pasaulyje. Hurtta filosofija, kad užsiėmimai lauke augintiniui turi būti smagūs ir komfortiški nepaisant metų laiko ar oro sąlygų, todėl Hurtta siūlo platų spektrą gaminių užtikrinančių ilgų ir komfortiškų bei saugių pasivaikščiojimų galimybę per sniegą ar lietų. HURTTA sukūrė specialų audinį pavadinimu Houndtex, kuris yra naudojamas beveik visuose Hurtta gaminiuose, kurie nepraleidžia dregmės. Šis audinys yra itin atsparus plyšimams, kvėpuojantys, tačiau tuo pačiu visiškai atsparus vandeniui. Dėl šių unikalių savybių augintiniui lengva judėti, po rūbais nesugula ir nesušlampa jo kailis, o tuo pačiu augintinis apsaugomas nuo nepalankaus oro ir vėjo. Kurdama drabužių modelius bei dydžius Hurtta darbuotojai išmatavo tūkstančius šunų ir sudarė specialias rekomendacines dydžių lenteles atskiroms veislėms, bei itin detalias matavimosi instrukcijas. Bet kokiu atveju Hurrtta rūbai turi plačias reguliavimo galimybes - jie gali būti susiaurinti specialiais dirželiais, gali būti palenkti atvartai, tam, kad drabužis idealiai gulėtų ant augintinio ir nevaržytų judėjimo laisvės. Itin didelis dėmesys skiriamas augintinio saugimui - visi rūbai apsiūti šviesą atspindinčia juostele, ant pačių rūbų uždėti reflektuojantys atšvatiniai užrašai, plastikinės sagtelės su užraktais ir pan. Pasirinkę Hurtta gaminius galėsite džiaugtis ilgaamžiu, itin kokybišku gaminiu ilgus metus.

Hurtta kombinezonas JUMPSUIT yra pagamintas iš specialiosios microflleece medžiagos, kuri yra atspari vandeniui bei vėjui, tačiau tuo pačiu "kvėpuojanti". Kombinezonus rekomenduojama devėti tiek trumpaplaukiams šunims, nes jie itin greitai sušala esant blogoms sąlygoms, nes neturi rimtos povilnės apsaugančios juos nuo tokių sąlygų, o bet koks sušalimas gali gręsti sveikatos problemomis, tokiomis kaip insktų peršalimai, įvairaus pobūdžio neuraligės ir pan.; tiek ilgo plauko, tiek ir švelniaplaukiams parodiniams šunims, nes jų kailis itin kenčia dėl prasto oro sąlygų, netenka kondicinės išvaizdos, bei įgauna nemalonų kvapą, povilnę sunku išdžiovinti. Šlapios povilnės poveikis neigiamas augintinio sveikatai - povilnė nebeapsaugo augintinio nuo blogų oro sąlygų poveikio, užsilikusi dregmė ne tik turi nemalonų kvapą, tačiau ir gali sukelti įvairius grybelinius susirgimus, dirbina odą, dėl ko augintinis gali pradėti kasytis, graužti kailį. Kombinezono devėjimas leidžia išvengti tokių bėdų bei ilgą augintinio plauką tampa daug lengviau prižiūrėti, nes jo nereikia valyti ar plauti.
Hurtta kombinezonas reguliuojamas kaklo, kojų ir juosmens apimtyje. Jį lengva nuimti ir uždėti užtrauktu per visą nugarą Kombinezono klešnės reguliuojamos velcro užsegimais, papildomai esant reikalui gali būti paraitotos. Kombinezonas apsiųtas 3M atšvaitine juostele, kuri užtikrins saugumą tamsiu paros metu.

Spalvos, dydžiai: 30 M - juodas, 60 M žalias (pirmieji du skaičiai reiškia nugaros ilgis centimetrais). Jei nerandate savo dydžio, kviečiame kreiptis į el. parduotuvės administraciją.
Rekomendacinė dydžių lentelė (pridėtose lentelėse paveiskliukuose). Tikslų dydį, Jūs galite nustatyti pamatavę savo augintinį, vadovaujantis paveikslėlyje pridėta matavimo instrukcija.

Atsiliepimai apie prekę

Naudokite tarpus, kad atskirti atsiliepimus. Naudokite ('), kad atskirti frazes.