HERM SPRENGER "Ultra" griežtas antkaklis (vidutinis, kuroganas)

Būk pirmas parašęs komentarą apie šią prekę!

Galimybė įsigyti: Laikinai nėra sandėlyje

30,00 € (103.58 Lt)

Greita peržiūra

HS "Ultra" griežtas antkaklis, (vidutinio dydžio, kuroganas). 
Standartinis antkaklio ilgis skirtas kaklo apimčiai iki 52 cm. Esant poreikiui galima įsigyti papildomus narelius.

HERM SPRENGER "Ultra" griežtas antkaklis (vidutinis, kuroganas)

Details

HS "Ultra" griežtas antkaklis, vidutinis (kuroganas). 
"Herm Sprenger" GmbH - žinomas visame pasaulyje kaip aukščiausios kokybės dresūros prekių gamintojas. Griežt antkaklių, grandinėlių gamybai naudojamos tik pačios geriausios medžiagos. Ypatingas dėmesys skiriamas grandžių virinimo siūlėms (jų glotnumui bei stiprumui).  
Šis naujasis patobulintas HS "Ultra" antkaklis ypatingas tuo, kad garantuoja apibusiai vienodą korekciją, kadangi visi antkaklio "spygliai" yra išdėstyti tolygiai. Antkaklis užsegamas itin tvirta naująja HS patentuota sagtimi su apsauga nuo atisegimo. Tai itin patvarus ir ilgaamžis produktas.
Antkaklis pagamintas iš specialaus metalo - kurogano. Kuroganas - tai vario ir alavo su priedais lydinys. Didelis vario kiekis bei papildomi priedai sudaro tvirtą lydinį atsparų korozijai bei dilimui. Esminis kurogano privalumas - lydynyje nėra nikelio. Būtent nikelis yra dažniausia alerginės reakcijos metalams priežastis, jautriems šunims sukelianti niežėjimą ir bėrimus kontakto su antkakliu vietoje. Nikelis taip pat yra kailio tepimo priežastis, būtent dėl šios priežasties, šis antkaklis padeda išvengti kailio dažymo šviesiakailiams šunims. Per pirmuosius šešis produkto gamybos metus, visgi pasitaikė kailio tepimo atvejų, tačiau jie sudarė mažiau nei 5 %. 
HS "Ultra" griežtus antkaklius galima lengvai nuimti bei uždėti kaip bet kurį kitą antkaklį. Antkaklis turi dažytą atspariais dažais, cinko lydinio sagtį, išlaikančia net 150 kg apkrovą. Užapvalinti dyglių galai padeda išvengti galimų traumų. Antkaklio ilgis keičiamas išimant perteklinius arba pridedant papildomus narelius. Teisingai parinkus narelių skaičių, atlaisvinus antkaklį, tarp spyglių ir kaklo turite galėti laisvai įkišti delną.  Efektyviausiai korekcija gaunama, kuomet antkaklis yra dedamas kuo arčiau šuns ausų t. y. kuo aukščiau ant kaklo.
Standartinis antkaklio ilgis skirtas kaklo apimčiai iki 52 cm. Esant poreikiui galima įsigyti papildomus narelius.

Atsiliepimai apie prekę

Naudokite tarpus, kad atskirti atsiliepimus. Naudokite ('), kad atskirti frazes.