STARMARK kamuoliukas "Fantastic" su virvute, ĮVAIRŪS

Būk pirmas parašęs komentarą apie šią prekę!

Galimybė įsigyti: Yra sandėlyje

Prekės pavadinimas Kaina Vnt.
"StarMark" kamuoliukas, skirtas vidutiniams šunims (skersmuo 6,4 cm)
10,00 € (34.53 Lt)
"StarMark" kamuoliukas, skirtas dideliems šunims (skersmuo 8,9 cm)
12,00 € (41.43 Lt)
OR

Greita peržiūra

"StarMark" - patentuotos sudėties porėtos gumos kamuoliukas, skirtas žaisti tiek sausumoje, tiek vandenyje.
Prašome pasirinkti tinkamą dydį!
Galimi pasirinkimai:
- "StarMark" kamuoliukas, skirtas vidutinių veislių šunims (skersmuo 6,4 cm);
- "StarMark" kamuoliukas, skirtas didesniems šunims (skersmuo 8,9 cm).

STARMARK kamuoliukas "Fantastic" su virvute, ĮVAIRŪS

Details

"StarMark" kamuoliukas "Fantastic" ant virvelės, įv. dydžių.

"StarMark" prekių ženklas gerai žinomas kaip unikalių prekių šunų dresūrai ir aktyviam laisvalaikiui gamintojo. "StarMark" kamuoliukas yra pagamintas iš patentuotos sudėties specialios porėtos gumos, kuri suderina savyje unikalias savybes. Kamuoliukas yra minkštas, tačiau kartu itin tvirtas. Atlikti bandymai parodė, kad šie patentuotos sudėties porėtos gumos kamuoliukai yra gerokai atsparesni už kitus guminius kamuoliukus. Dėl ypatingos medžiagos, iš kurios šis kamuoliukas pagamintas, jis yra neįtikėtinai lengvas, tačiau ergonomiška forma leidžia jį toli ir tiksliai numesti. Šis kamuoliukas taip pat yra plūdrus vandenyje ir labai mažai nugrimztantis į vandenį, panira į vandenį tik apie vieną trečiąją savo dydžio, priešingai nei įprastiniai porėtos gumos kamuoliukai. Dėl ryškios geltonos spalvos šis kamuoliukas yra puikiai matomas tiek įprastinėje aplinkoje, tiek vandens telkinyje. Kamuoliukas turi tvirtai per jį įnertą ie įtvirtintą rankeną - virvutę, maždaug 30 cm ilgio. Kamuoliuko virvė tvirtai suvyta tarpusavyje, maždaug 7-8 mm pločio. Kamuoliuko virvutė yra optimalaus ilgio - už jos kamuoliuką patogu mesti ar tampyti jį su šuniu, tačiau dėl tokio ilgio nebus pavojaus, kad metus kamuoliukas užkibs kurnors už šakos. Naudojant kamuoliuką mėtymui į vandenį reikėtų jį mėtyti tik uždaruose vandens telkiniuose su stovinčiu vandeniu, nes kitu atveju yra pavojus, kad kamuoliuką nuplukdys vandens srovė. Šio tipo kamuoliukai dėl savo ypatingų savybių, kad tarpusavyje yra suderintas kamuoliuko tvirtumas, tačiau ir minkštumas, šie kamuoliukai yra populiarūs ne tik tarp aktyviai sportuojančių šunų, tačiau ir tarp mažų šuniukų, medžioklinių šunų tarpe. 

Dėl karščio šis gaminys gali kiek susitraukti, tačiau pasikeitus temperatūrai, forma bei dydis atsistato iki įprastinio. Nepalikite augintinio žaisti vieno su lekšte be priežiūros, taip pat šis gaminys nėra skirtas palikti graužti augintiniui.   

Kamuoliuko ilgaamžiškumą bei tinkamą naudojimą užtikrina tinkamo dydžio kamuoliuko šuniui parinkimas, tai reiškia, kad šuo turi sugebėti kamuoliuką paimti, tačiau kamuoliukas neturėtų papulti ant krūminių dantų. Vidutinio dydžio "StarMark" kamuoliukas (skersmuo 6,4 cm) yra tinkamas mažesnių ir mažesnių vidutinių veislių šunims; didelio dydžio "StarMark" kamuoliukas (skersmuo 8,9 cm) yra tinkamas didesnio tipo vidutinių veislių bei dideliems šunims. 

Atsiliepimai apie prekę

Naudokite tarpus, kad atskirti atsiliepimus. Naudokite ('), kad atskirti frazes.